.NET Developer

Dla naszego partnera – międzynarodowej firmy z branży telemarketingu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Analiza rozwiązań opartych o technologie głosowe,
  • Udział w tworzeniu koncepcji projektów technicznych w środowisku .NET,
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka C# oraz platform .NET/.NET Core,
  • Umiejętność programowania asynchronicznego i wielowątkowego,
  • Znajomość technologii Autofac oraz Docker, a także relacyjnych baz danych,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1,
  • Znajomość Angular/WPF będzie dodatkowym atutem.

Klient oferuje:

  • Pracę nad ciekawym autorskim produktem opartym o technologie VoIP,
  • Możliwość uczestniczenia we wszystkich aspektach rozwoju produktu: tworzenie koncepcji, dobór technologii, projektowanie oprogramowania, testowanie i konserwacja,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz szybkiego awansu,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pracę w przyjaznym, startupowym środowisku, w zespole wspierającym się nawzajem oraz dzielącym się wiedzą.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.