.NET Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy rozwijającej własny innowacyjny produkt w technologii VOIP, poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  •  Programowanie aplikacji i usług w języku C# na platformie .NET 5,
  •  Tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania,
  •  Dbanie o jakość kodu tworzonych rozwiązań (złożoność obliczeniowa, testy jednostkowe, code review),
  •  Udział w procesie analizy, projektowania, implementacji, testowania, wdrażania i utrzymania nowych funkcjonalności,
  •  Współpraca z doświadczonymi programistami.

OCZEKIWANIA:

  •  Minimum 2 letnie doświadczenie jako programista
  •  Dobra lub bardzo dobra znajomość C# i .NET Core
  •  Programowanie asynchroniczne
  •  Programowanie wielowątkowe
  •  Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  •  Testowanie jednostkowe
  • Mile widziana znajomość: Linux, Docker, optymalizacja zapytań SQL

  • Pracę nad ciekawym autorskim produktem opartym o technologie VoIP;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B (preferowane) lub UOP;
  • Wynagrodzenie na poziomie 10.000 – 13.000 zł na B2B;
  • Możliwość uczestniczenia we wszystkich aspektach rozwoju produktu: tworzenie koncepcji, dobór technologii, projektowanie oprogramowania, testowanie i konserwacja;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz szybkiego awansu;
  • Pracę w przyjaznym, startupowym środowisku, w zespole wspierającym się nawzajem oraz dzielącym się wiedzą.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

7836