Oracle PL/SQL Developer

Dla naszego partnera – renomowanej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oracle  Pl/SQL Developer

Miejsce pracy: woj. lubuskie

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie oraz wytwarzanie aplikacji w technologii Oracle APEX na potrzeby firmy i jej własnych struktur;
  • Zbieranie wymagań biznesowych oraz ich analiza;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektu.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w programowaniu baz danych Oracle (PL/SQL);
  • Znajomość zagadnień optymalizacji zapytań SQL i kodu PL/SQL;
  • Umiejętność projektowania struktur bazodanowych;
  • Znajomość/rozumienie systemów produkcyjnych;
  • Doświadczenie w technologii Oracle APEX będzie dodatkowym atutem.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestniczenie w  wielu szkoleniach;
  • Dużą swobodę co do wyboru technologii oraz sposobu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

6935