PHP Back-End Developer

Dla naszego partnera – renomowanej firmy z branży dóbr luksusowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP BACK-END DEVELOPER

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwijanie autorskiej platformy e-commerce w oparciu o język PHP w połączeniu z frameworkiem Laravel;
  • Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu;
  • Analiza potrzeb biznesowych oraz dopasowywanie tworzonych funkcjonalności;
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych (za pomocą np. PHP Unit);
  • Wdrażanie rozwiązań informatycznych do środowisk produkcyjnych.

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość PHP oraz relatywnych frameworków (najchętniej – Laravel);
  • Dobra znajomość programowania obiektowego, wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania (SOLID);
  • Znajomość technologii GraphQL – jako duży atut;
  • Chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych technologii;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Udział w interesujących i rozwijających projektach oraz pracę przy ciekawym produkcie;
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami;
  • Nieformalną i luźną atmosferę, brak dress-code;
  • Możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6916