PHP Backend Developer

Job Description

Dla naszego partnera – firmy z branży E-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP BACK-END DEVELOPER

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Utrzymanie i rozwijanie platformy e-commerce w oparciu o język PHP;
  • Praca z systemem OpenCart;
  • Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu;
  • Ścisła współpraca z starszym programistą.

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego PHP;
  • Dobra znajomość baz danych MySQL;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu OpenCart.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Wynagrodzenie w zakresie 6000-10000 zł brutto (UoP) w zależności od umiejętności
  • i doświadczenia;
  • Nieformalną i luźną atmosferę;
  • W razie potrzeby możliwość pracy zdalnej;
  • Dodatkowe benefity: Karta Multisport oraz ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6989