PHP Developer

Dla naszego partnera – firmy projektującej rozwiązania IT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

PHP DEVELOPER

Miejsce pracy: Katowice

OPIS STANOWISKA:

  • Budowa i rozwój oprogramowania przy wykorzystania języka PHP oraz metodologii BDD,
  • Wdrażanie, rozwój i utrzymanie istniejących funkcjonalności,
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu,
  • Tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania,
  • Wsparcie działu projektowania i analiz przy wykorzystaniu notacji Unified Modeling Language,
  • Wsparcie zespołu jakości w zakresie weryfikacji funkcjonalnej.

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość OOP PHP,
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (przy użyciu PHPUnit oraz Mock Objects),
  • Znajomość narzędzi frontendowych HTML, CSS, JavaScript, JQuery,
  • Dobra znajomość baz danych MySQL,
  • Mile widziana znajomość BDD oraz frameworka Behat.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Udział w rozwijaniu autorskiego systemu stworzonego przez firmę,
  • Pracę w firmie średniej wielkości ze świetną organizacją pracy i struktur firmy, brak korporacyjnego nastawienia,
  • Bardzo przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy (duży parking, stół do piłkarzyków, wyjścia integracyjne),
  • Premie uznaniowe i dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6598