PHP Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – producenta innowacyjnych platform motywacyjno-lojalnościowych dla biznesu, poszukuje Kandydata na stanowisko:

PHP DEVELOPER

Miejsce pracy: Szczecin

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i rozwój rozwiązań informatycznych za pomocą technologii PHP i Symfony Framework;
  • Ścisła współpraca z zespołem (głównie z Project Managerem).

OCZEKIWANIA:

  • Min. 3-letnie doświadczenie komercyjne oraz dobra znajomość PHP7 + Symfony 4/5;
  • Bardzo dobra znajomość MySQL oraz Doctrine
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów;
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

KLIENT OFERUJE:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy;
  • Preferowane zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing’owej;
  • Udział w interesujących i rozwijających projektach oraz pracę przy wyjątkowym, ciekawym produkcie;
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami.

7727