PHP Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – producenta własnego oprogramowania wspierającego procesy biznesowe, poszukuje Kandydata na stanowisko:

PHP DEVELOPER

Miejsce pracy: Wrocław lub 100% zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i rozwój nowych funkcjonalności za pomocą technologii PHP i Symfony lub Zend Framework;
  • Współudział w wyborze rozwiązań technicznych oraz kształtowaniu architektury aplikacji;
  • Ścisła współpraca z zespołem.

OCZEKIWANIA:

  • Min. 4-5 letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu aplikacji webowych w PHP;
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7.4 lub nowszy, framework Symfony lub Zend;
  • Dobra znajomość technologii wspomagających: RabbitMQ, Docker, Docker-compose;
  • Mile widziane doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych;

KLIENT OFERUJE:;

  • Praca z najnowocześniejszymi technologiami nad własnym produktem firmy;
  • Preferowane zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Wynagrodzenie na poziomie 11.000 – 16.000 zł na B2B w zależności od doświadczenia i umiejętności (w tym 26 dni urlopu);
  • Benefity: dofinansowanie do obiadów, multisport, świeże owoce, napoje;
  • Stabilną pracę we wspierającym i rozwijającym środowisku.

7803