PHP Developer Remote

Dla naszego partnera, firmy projektującej rozwiązania IT dla branży medycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

PHP Developer

Miejsce pracy: Katowice lub zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Budowa i rozwój oprogramowania dla szeroko rozumianej branży medycznej,
  • Implementacja, rozwój i utrzymanie istniejących funkcjonalności,
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu,
  • Tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania,
  • Współpraca z działem projektowania i analiz z wykorzystaniem notacji UML,
  • Ścisła współpraca z zespołem jakości w zakresie weryfikacji funkcjonalnej,
  • Wsparcie działu utrzymania przy rozwiązywaniu zgłoszeń trzeciej linii.

OCZEKIWANIA:

  • Znajomość języka PHP ze szczególnym naciskiem na programowanie obiektowe
  • Mile widziana znajomość języka JavaScript oraz frameworka jQuery,
  • Znajomość języka HTML oraz arkuszy stylów CSS,
  • Bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL,
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych MySQL,
  • Znajomość systemu kontroli wersji SVN lub Git,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

KLIENT OFERUJE:

  • Współpracę w oparciu o UoP lub B2B;
  • Wynagrodzenie podstawowe, w zależności od posiadanych umiejętności do 14 000 zł brutto przy UoP, do 18 500 zł przy B2B,
  • Premię kwartalną.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok

8067