Programista CNC

Tigura dla swojego Partnera – producenta narzędzi – poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa i programowanie maszyn CNC;
  • Dobór odpowiednich technologii, w tym określenie kolejności wykonywanych czynności;
  • Ustawianie maszyny, dobieranie właściwych narzędzi, określanie parametrów;
  • Dbałość o stan techniczny maszyn oraz jakość i efektywność produkcji;
  • Tworzenie programów za pomocą oprogramowania CAM (Edgecam);
  • Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi;
  • Praca w systemie jednozmianowym (6-14 lub 7-15).

OCZEKIWANIA:

  • Umiejętność obsługiwania maszyn firmy HAAS ze sterowaniem FANUC;
  • Umiejętność pracy z oprogramowaniem CAM;
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rysunku technicznego oraz urządzeń pomiarowych;
  • Znajomość programów typu CAD/CAM;
  • Umiejętność organizowania pracy własnej.

MILE WIDZIANE:

  • Mile widziane doświadczenie w obróbce form rozdmuchowych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Liczne benefity: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny;
  • Jasny system premiowy;
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za przycisku APLIKUJ.

6914