Project Manager Remote

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy, która tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania informatyczne dla sektora energetycznego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Project Manager

Miejsce pracy: Bydgoszcz / częściowo zdalnie

OBOWIĄZKI:

  • Planowanie harmonogramu realizacji oraz wspieranie zespołu w estymowaniu zadań
  • Koordynacja realizacji zadań
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji w zespole projektowym
  • Zarządzanie zakresem, budżetem i ryzykiem w projekcie
  • Zapewnienie efektywnej alokacji zasobów
  • Komunikacja z klientem

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Udokumentowane doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych
  • Praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość min. jednej metodyki zarządzania projektami (PRINCE2, PMI). Mile widziany certyfikat Prince2 Practitioner lub PMP
  • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
  • Doskonała organizacji pracy
  • Duże zdolności komunikacyjne
  • Orientacja na jakość projektów i pracę zespołową
  • Zdolności negocjacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość branży energetycznej

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności 8 000 – 15 000 zł brutto przy UoP lub 10 000 – 17 000 zł netto przy B2B
  • Premie za skończone projekty
  • Premie roczną
  • Możliwość pracy zdalnej (wizyta w biurze raz na tydzień/raz na dwa  tygodnie – w zależności od potrzeby)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

8020