QA Automation Engineer

Dla naszego partnera – firmy IT, tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie przypadków testowych i planów testów w oparciu o wymagania przedstawione przez klientów;
  • Projektowanie i uruchamianie testów automatycznych, w celu zwiększenia jakości pracy aplikacji;
  • Identyfikowanie, analizowanie i dokumentowanie błędów;
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów.

OCZEKIWANIA:

  • Dobra znajomość metodologii, narzędzi, procesów kontroli jakości oprogramowania;
  • Doświadczenie w pisaniu jasnych, kompleksowych przypadków testowych;
  • Praktyczne doświadczenie w testowaniu metodą białych i czarnych skrzynek;
  • Pisanie skryptów testowych;
  • Dobra znajomość SQL;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów;
  • Doświadczenie w pracy zgodnie z metodyką Agile/Scrum.

MILE WIDZIANE:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT lub inżynierii;
  • Doświadczenie w języku Java lub JavaScript.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Liczne benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet ubezpieczeń, fundusz inwestycyjny;
  • Elastyczne godziny pracy w tym możliwa praca w systemie home office (2 dni w tygodniu);
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
  • Nieformalną i luźną atmosferę daleką od korporacji;
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia;
  • Pracę nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami w międzynarodowym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

6634