QA Engineer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy rozwijającej własny produkt dla branży nieruchomości, poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

QA Engineer

Miejsce pracy: Bydgoszcz lub zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  •  Przeprowadzanie i rozwijanie automatycznych testów stron SaaS, API, Web Pages;
  • Przeprowadzanie testów manualnych;
  • Samodzielne przygotowywanie strategii testowych.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie jako samodzielny tester;
  • Doświadczenie w API testing i web testing;
  • Dobra znajomość Java Script;
  • Dobra znajomość Cypress.io lub Mocha;
  • Dobre rozumienie HTML, CSS i jQuery;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

KLIENT OFERUJE:

  • Pracę nad ciekawym autorskim, własnym produktem firmy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B lub UOP;
  • Wynagrodzenie na poziomie 9.000 – 14.500 zł brutto lub B2B;
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • Dostęp do platformy e-learningowej;
  • Pracę w przyjaznym środowisku, w zespole wspierającym się nawzajem oraz dzielącym się wiedzą.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

7839