QA Engineer REMOTE

Dla naszego partnera – firmy IT tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław lub 100% zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Dbanie o jakość, aby dostarczne funkcje spełniały swoje zadanie
  • Współpraca z mangerami ds. inżynierii, managerami produktu, z Klientem, w celu zrozumienia w jaki sposób produkt będzie używany i jak powinien być testowany
  • Tworzenie testów automatycznych
  • Dostarczanie wskazówek na temat testów, które powinny być używane, poprzez analizę wymagań

OCZEKIWANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów automatyzujących cykliczne działania (Selenium oraz Java)
  • Doświadcznie w pracy w procesie rozwoju Agile/Scrum
  • Umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL
  • Mile widziana umiejętność tworzenia testów wydajnościowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z zespołem z Londynu)

  • Pracę nad ciekawymi projektami oraz dostęp do nowoczesnego stosu technologii
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od posiadanego doświadczenia 15 000 – 17 000 zł brutto
  • Półroczne bonusy zależne od celów
  • Pracę w trybie home office
  • Nielimitowane dni urlopu wypoczynkowego
  • Wysokiej klasy sprzęt (Mac Book Pro, dodatkowy monitor, ergonomiczne krzesła)
  • Fundusz szkoleniowy, przyznawany każdemu pracownikowi
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Rozszerzone przepisy dotyczące urlopu rodzicielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8023