Quality Engineer (Embedded Software)

Dla naszego partnera – firmy IT tworzącej najnowocześniejsze rozwiązania IoT znajdujące zastosowanie w inteligentnych przestrzeniach mieszkalnych (Smart Home), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

QUALITY ENGINEER (EMBEDDED SOFTWARE)

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Przeprowadzanie manualnych i automatycznych testów platform IoT typu embedded ;
  • Tworzenie i implementacja scenariuszy automatycznych testów;
  • Dokumentacja rezultatów testów i wstępna analiza;
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów, testerów oraz product owner’em.

OCZEKIWANIA:

  • Min roczne doświadczenie w testowaniu oprogramowania typu embedded;
  • Znajomość specyfiki testowania oprogramowania typu embedded;
  • Dobra znajomość języka Python;
  • Doświadczenie z narzędziami wspomagającymi testowanie (np. Jira, XRay, Confluence,  Polarion);
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Linux;
  • Znajomość systemu kontroli wersji takich jak Git;
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum/Agile.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość pracy w systemie częściowo zdalnym;
  • Pracę nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami w międzynarodowym zespole dla lidera rynku;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

7653