React Developer

Dla naszego partnera – dostawcy rozwiązań IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REACT DEVELOPER

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie, rozwój oraz utrzymanie własnego produktu – innowacyjnego startupu, który z sukcesem wszedł na polski rynek i mocno się rozwija, zwiększając swoją skalę;
  • Uczestniczenie w rozwoju oprogramowania dla klientów zewnętrznych firmy na każdym etapie jego tworzenia – od definicji wymagań i architektury, projektowania, rozwoju, integracji, konfiguracji, poprzez wdrożenie, obsługę i wsparcie.

OCZEKIWANIA:

  • Praktyczne doświadczenie z technologiami frontend-owymi: HTML, CSS, JavaScript w oparciu o bibliotekę React;
  • Znajomość technologii: Node.js / Vue.js, Redux;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze środowiskiem chmurowym AWS;
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

  • Pracę nad ciekawymi projektami oraz dostęp do nowoczesnego stosu technologicznego;
  • Realny wpływ na wszystkie aspekty rozwoju produktu (od momentu tworzenia koncepcji aż po wdrożenie gotowych rozwiązań);
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Pracę w trybie home office – do dwóch razy w tygodniu;
  • Wysokiej klasy sprzęt (Mac Book Pro, dodatkowe monitory),
  • Fundusz szkoleniowy, przyznawany każdemu pracownikowi,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport,
  • Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6569