Senior C++ Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego klienta – firmy IT z branży kryptowalut, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: do 16.000 zł netto / B2B

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie od zera własnego blockchaina firmy;
  • Wprowadzanie modyfikacji do już istniejących kryptowalut;
  • Pełnienie roli eksperta i mentora z obszaru C++;
  • Współpraca z .NET developerami w ramach realizowanych projektów z obszaru kryptowalut.

OCZEKIWANIA:

  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku C++ Developera;
  • Bardzo dobra znajomość języka C++;
  • Bardzo dobra znajomość zasad komunikacji sieciowej oraz protokołów TCP i UDP;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość technologii .NET.;
  • Mile widziane doświadczenie z obszaru blockchain

  • Wynagrodzenie: do 16.000 zł netto na fakturze przy umowie B2B;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w trybie home office raz w tygodniu;
  • Wysokiej klasy sprzęt oraz benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

6363