Senior Fullstack Developer

Dla naszego partnera – firmy rozwijającej własną platformę z obszaru „twardego” HR dla kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: 100% zdalnie (ew. Wrocław)

Wynagrodzenie: 120-170 zł/godz

Forma zatrudnienia: B2B

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwijanie autorskiego produktu firmy – oprogramowania, wykorzystywanego w branży finansowej, opartą o architekturę SaaS;
  • Analiza wymagań i projektowanie oprogramowania na poziomie komponentów, wykorzystując JavaScript (zarówno postronnie back-end’u, jak i front-end’u);
  • Pełna swoboda w doborze technologii, narzędzi a także sprzętu wykorzystywanego w pracy;
  • Praca w atmosferze, gdzie kreatywne pomysły oraz sugestie merytoryczne są ważniejsze od hierarchii stanowisk;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

 OCZEKIWANIA:

  • Min. 6-letnie doświadczenie jako Programista (back-end/front-end/full-stack);
  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript (zarówno front-end, jak i back-end);
  • Dobra znajomość dodatkowych narzędzi: React.js, Node.js;
  • Przestrzeganie dobrych praktyk programowania obiektowego (Clean Code);
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz kultura osobista;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1).

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość któregoś z języków obiektowych do tworzenia back-end’u – np. Java, C#, Rust, Go, Python etc.
  • Znajomość AWS, Docker, Kubenetes, Serverless, Rubbit, Reactive architecture,

 KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Praca w 100% zdalna;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Możliwość pogłębienia umiejętności, poszerzenia wiedzy technicznej, praktycznego poznania wielu technologii;
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

6755