SENIOR UX + UI DESIGNER

Tigura Sp. z o.o. dla swojego niemieckiego Klienta, firmy rozwijającej zaawansowaną platformę opartą na złożonej aplikacji webowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Praca zdalna

OPIS STANOWISKA:

Szukamy osoby na poziomie Senior/Consultant, która:

  • Samodzielnie zbierze wymagania biznesowe oraz zaprojektuje i zaproponuje najbardziej optymalny procesu projektowy;
  • Samodzielnie przeprowadzi badania i wywiady/workshopy z kluczowymi użytkownikami na miejscu (Berlin i Monachium), do których dobierze odpowiednie narzędzia;
  • Na podstawie wyników badań, stworzy architekturę informacji oraz zaprojektuje kompleksowo User Interface aplikacji webowych, który przetestuje z kluczowymi użytkownikami;
  • Będzie ściśle współpracować stakeholder’ami oraz w sposób przejrzysty, systematyczny raportować i dokumentować swoją pracę.

WYMAGANIA:

  • Seniorskie (5 lat +) doświadczenie w kompleksowym tworzeniu projektów UX i UI dla zaawansowanych i złożonych aplikacji webowych popartych portfolio zrealizowanych projektów;
  • Samodzielność i inicjatywa – szukamy osoby na poziomie konsultanta, który potrafi w sposób profesjonalny i ustrukturyzowany zrealizować projekt oraz założenia klienta od początku do końca;
  • Umiejętność doboru odpowiednich metod i narzędzi niezbędnych do zrealizowania projektu;
  • Doświadczenia w przeprowadzaniu badań oraz testów z użytkownikami, analizy wyników oraz tworzeniu architektury informacji;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z stakeholder’ami oraz umiejętności uzasadnienia decyzji projektowych w kontekście UX;
  • Bardzo dobra / płynna znajomość języka angielskiego. Mile widziana: znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie tylko w oparciu o umowę B2B;
  • Wynagrodzenie na poziomie 20.000 – 25.000 PLN na B2B miesięcznie,
  • 100% praca zdalna + wyjazdy do klienta w celu przeprowadzenia badań i testowania prototypu;
  • Dowolność w doborze narzędzi;
  • Praca nad ciekawymi i różnorodnymi projektami związanymi z rozwojem złożonej aplikacji webowej opartej o najnowsze technologie.
  • Wspierające i inkluzyjne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

8033