Inżynier Serwisu instalacji niskoprądowych i elektrycznych

Dla naszego Partnera – firmy świadczącej usługi teleinformatyczne, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Serwisant instalacji niskoprądowych i elektrycznych

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie

OPIS STANOWISKA:

  • Przeglądy okresowe instalacji niskoprądowych;
  • Usuwanie awarii i usterek oraz zapewnienie ciągłości pracy urządzeń i systemów;
  • Konfigurowanie, programowanie i testy obsługiwanych systemów i urządzeń;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i raportów z wykonywanych prac;
  • Możliwość wyjazdów służbowych do klienta (głównie województwo dolnośląskie).

WYMAGANIA:

  • Znajomość urządzeń i instalacji przeciwpożarowych (system sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegania);
  • Znajomość systemów niskoprądowych (KD, CCTV, LAN, SSWiN);
  • Wiedza z zakresu instalacji elektrycznych;
  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie w pracy z systemami i urządzeniami niskoprądowymi i elektrycznymi;
  • Praktyczna znajomość oprogramowania typu AutoCAD oraz pakietu MS Office;
  • Samodzielność i dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w przeglądach systemów SUG (wodne i gazowe).

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia;
  • Samochód służbowy;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.

6709