Serwisant urządzeń chłodniczych

Dla naszego partnera – renomowanej firmy z branży automatyki poszukujemy kandydata na stanowisko:

Serwisant Urządzeń Chłodniczych

Miejsce pracy: Poznań / woj. wielkopolskie

OPIS STANOWISKA:

  • Serwis urządzeń instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych;
  • Diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie;
  • Montaż i uruchamianie nowych urządzeń;
  • Serwis i konserwacja maszyn chłodniczych;
  • Wyjazdy serwisowe na terenie Poznania oraz woj. wielkopolskiego.

OCZEKIWANIA:

  • Min 4-letnie doświadczenie w serwisowaniu instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych;
  • Umiejętność diagnozowania awarii oraz ich usuwania;
  • Wiedza z zakresu automatyki oraz umiejętność obsługi sterowników wiodących na rynku marek;
  • Znajomość obsługi i diagnozowania systemów VRV, VRF;
  • Ważny certyfikat F-Gazowy;
  • Uprawnienia SEP do 1kV;
  • Prawo jazdy kat. B.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia (bez górnych widełek
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
  • Samochód służbowy wraz z wyposażeniem serwisanta chłodnictwa i automatyki;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

6968