Specjalista ds. administracyjno-księgowych

Tigura sp. z o.o. dla swojego partnera – firmy, oferującej usługi z zakresu transportu drogowego, poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjno-księgowych (z językiem niemieckim)

Miejsce pracy: Żary

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzorowanie przebiegu dokumentacji operacyjno-księgowej;
  • Kompletowanie dokumentów transportowych oraz kontrola ich poprawności;
  • Kontrolowanie należności i terminów płatności;
  • Bieżący kontakt z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi;
  • Współpraca z działem spedycyjnym i transportowym.

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom – min. B2) – warunek konieczny;
  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku administracyjnym lub księgowym;
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • Komunikatywność, dokładność i terminowość.

  • Wynagrodzenie w przedziale 3500 – 4500 zł netto, uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazną atmosferę w ambitnym i wspierającym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6893