Specjalista ds. Kadr i Płac

Tigura dla swojego Partnera – firmy z branży E-commerce – poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Pełna obsługa kadrowa pracowników, sporządzanie list płac, ewidencja czasu pracy;
  • Sporządzanie deklaracji ZUS oraz PIT;
  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych;
  • Terminowe rozliczanie składek PFRON i sporządzanie deklaracji lub wniosków WND
  • Weryfikacja poprawności i kompletności dokumentów księgowych,
  • Dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (faktury zakupu, WB)
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US etc.), obsługa kontroli dotyczących zagadnień płacowo – kadrowych
  • Realizację innych zadań z zakresu podstawowej księgowości zleconych przez Głównego Księgowego

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • Znajomość prawa: pracy, podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • Znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz znajomość programu Płatnik,
  • Praktyczna umiejętność tworzenia deklaracji ZUS i PIT oraz obsługi wniosków PFRON (WND, DEK)
  • Znajomości przepisów dotyczących PPK
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie w oparciu o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia i umiejętności;
  • Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole;
  • Dodatkowe benefity: kartę Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

7637