Specjalista ds. Sprzedaży

Dla naszego partnera – firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: okolice Zielonej Góry

OPIS STANOWISKA:

  • identyfikację nowych obszarów sprzedażowych, przedstawianie firmy, ofert, produktów,
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z klientami (głównie rynek europejski),
  • negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów,
  • pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji,
  • kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • wizyty u klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych – rynek europejski.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży, handlowca lub przedstawiciela handlowego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną i swobodną komunikację z klientami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne, negocjacyjne,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w wymiarze 1/3 czasu pracy.

MILE WIDZIANE:

  • Zmysł techniczny;
  • Wykształcenie techniczne.

  • Bardzo dobre wynagrodzenie: podstawa + jasno określony system premiowy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Samochód służbowy – przeznaczony także na dojazdy do pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zapewniony pakiet szkoleń;
  • Realna szansa awansu – pracownik ten docelowo będzie zarządzać działem sprzedaży;
  • Bardzo dobre warunki lokalowe;
  • Przyjazną, luźną atmosferę i pracę w zgranym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

6826