Specjalista ds. Handlowych

Dla naszego partnera – firmy handlowej z branży hutniczej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: Wolsztyn

OPIS STANOWISKA:

  • Określanie grupy potencjalnych nabywców oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów, realizacja zadań zwiększających sprzedaż;
  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami, prowadzenie własnej bazy klientów;
  • Pozyskiwanie zapytań, sporządzanie ofert, prowadzenie rozmów handlowych z klientami; nadzór nad procesem realizacji zamówień, opieka po sprzedaży, kontrola rozliczania należności;
  • Nadzorowanie i raportowanie własnych działań handlowych, analizowanie poziomu realizowanego celu sprzedażowego oraz prowadzonej dokumentacji handlowej.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży wyrobów hutniczych (stal czarna);
  • Dobra znajomość branży dystrybucji i/lub przetwarzania wyrobów hutniczych – warunek konieczny;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne, negocjacyjne;
  • Doświadczenie w sprzedaży środków w kanale B2B;
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP oraz dobra znajomość MS Excel.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + jasno określony system premiowy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy;
  • Klarowną ścieżkę kariery – możliwość rozwoju w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży,
  • Stabilność zatrudnienia i długoletnią wspólpracę.
  • Wsparcie w procesie adaptacji i szkolenia instruktażowe,
  • Ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

7039