Specjalista ds. sprzedaży maszyn

Dla naszego Partnera – firmy z branży rolniczej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Samodzielny specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za osiągniecie celów sprzedażowych w zakresie sprzedaży maszyn;
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie stałych relacji z kluczowymi klientami;
  • Ścisła współpraca z pracownikami działu handlowego i serwisu;
  • Wdrażanie standardów jakości obsługi klienta;
  • Badanie potrzeb i trendów rynkowych;
  • Negocjowanie warunków zawieranych umów.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym (najlepiej w branży rolniczej);
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • Umiejętność budowania relacji z klientami oraz organizowania procesów sprzedaży;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do krótkich (1-2 dni) wyjazdów służbowych na terenie Dolnego Śląska.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony 1 rok, następna umowa na czas nieokreślony;
  • Atrakcyjną podstawę wynagrodzenia + jasny system premiowy;
  • Nowy samochód służbowy (przeznaczony także na dojazdy do pracy);
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. laptop, telefon służbowy;
  • Częste szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Fundusz socjalny (w tym świadczenia urlopowe).

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.

6734