Specjalista ds. sprzedaży produktów

Dla naszego partnera – firmy handlowej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Praca zdalna oparta na wyjazdach służbowych do Klientów

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie Dolnego Śląska;
  • Wizyty osobiste u klientów (Dolny Śląsk), w tym przedstawianie firmy, ofert, produktów;
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z klientami;
  • Negocjacje współpracy oraz zapisów zawieranych umów;
  • Pozyskiwanie i analizowanie informacji rynkowych i branżowych;
  • Rozwój oddziału sprzedaży w województwie Dolnośląskim oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży, handlowca lub przedstawiciela handlowego w branży inżynieryjnej, mechanicznej, przemysłowej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne, negocjacyjne;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

MILE WIDZIANE:

  • Zmysł techniczny;
  • Znajomość języka angielskiego.

KLIENT OFERUJE:

  • Atrakcyjne: podstawa + jasno określony system premiowy;
  • Pracę zdalną – sam planujesz jak wygląda Twój dzień;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zapewniony pakiet szkoleń;
  • Realna szansa awansu – pracownik ten docelowo będzie zarządzać działem sprzedaży.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

6831