Specjalista ds. techniczno-handlowych

Dla naszego partnera – firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Zielonej Góry

OPIS STANOWISKA:

  • Identyfikację nowych obszarów sprzedażowych, przedstawianie firmy, ofert, produktów,
  • Doradztwo, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z klientami (głównie rynek europejski),
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów,
  • Pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji,
  • Kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Podróże służbowe (średnio raz w miesiącu na 2-3 dni).

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży, handlowca lub przedstawiciela handlowego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną i swobodną komunikację z klientami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne, negocjacyjne.

MILE WIDZIANE:

  • Zmysł techniczny;
  • Wykształcenie techniczne.

  • Atrakcyjne warunki: podstawa + jasno określony system premiowy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zapewniony pakiet szkoleń;
  • Realna szansa awansu;
  • Bardzo dobre warunki lokalowe;
  • Możliwość zapewnienia samochodu służbowego;
  • Przyjazną, luźną atmosferę i pracę w zgranym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

6826