Młodszy specjalista ds. zakupów i produktów

Tigura dla swojego Partnera – dynamicznie rozwijającej się firmy z branży e-commerce – poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I PRODUKTÓW

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie wizji produktu, zaplanowanie jego wdrożenia oraz rozwoju;
  • Monitorowanie, analiza i badanie rynku;
  • Przygotowanie ofert i prezentacji na temat danego produktu;
  • Wybór oraz ocena dostawców;
  • Negocjowanie warunków z dostawcami;

OCZEKIWANIA:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z zagranicznym dostawcą);
  • Komunikatywność, asertywność i umiejętność negocjacji;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i uczenia się;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Chęć rozwoju w trendach rynku oraz analizie potrzeb klientów.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie w oparciu o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia i umiejętności;
  • Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole;
  • Dodatkowe benefity: kartę Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

7592