Specjalista ds. zakupów

Tigura dla swojego Partnera – dynamicznie rozwijającej się firmy z branży e-commerce – poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie ciągłości dostaw;
  • Monitorowanie zgodności zamówień, pracy dostawców oraz importu towaru;
  • Zapewnienie optymalizacji stanów magazynowych;
  • Budowanie relacji z dostawcami oraz współpraca z agencjami celnymi;
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w pełni umożliwiająca kontakt z zagranicznymi dostawcami;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i samodzielność w działaniu.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy z krajami azjatyckimi.

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie w oparciu o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia i umiejętności;
  • Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole;
  • Dodatkowe benefity: kartę Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

6987