Spedytor międzynarodowy

Tigura Sp. z o.o. dla swojego klienta – dużej firmy międzynarodowej firmy logistycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne i samodzielne pozyskiwanie zleceń spedycyjnych;
  • Organizowanie transportu zleconych przewozów ładunków;
  • Ustalanie warunków transportu z przewoźnikami i klientami;
  • Monitorowanie procesu realizacji usługi;
  • Rozwój relacji z klientami firmy.

OCZEKIWANIA:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku spedytora z aktywnym pozyskiwaniem nowych zleceń;
  • Dobra / bardzo dobra znajomość języka niemieckiego LUB angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową;
  • Dobrze rozwinięta umiejętność pozyskiwania klientów i zleceń;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Rzetelność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków;
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji biznesowych.

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie na poziomie podstawa 5000-6000 zł brutto plus jasny system prowizyjny od marży oraz dodatkowa premia za osiągnięcie założonych progów;
  • Możliwość otrzymania samochodu służbowego za konsekwentne realizowanie założonych poziomów;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy;
  • Praca w nowoczesnym biurowcu w Zielonej Górze
  • Szeroki pakiet benefitów i udogodnień, w tym pokój do masażu, miejsce zabaw dla dzieci w biurze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

7811