Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera – firmy z branży TSL, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Żary/Żagań

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie nowych zleceń,
  • Organizowanie międzynarodowych przewozów ładunków;
  • Ustalanie warunków transportu z przewoźnikami i klientami;
  • Współpraca z kierowcami;
  • Kontrola czasu pracy kierowców;
  • Nadzór nad dokumentacją transportową.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora min. 1 rok;
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację;
  • Umiejętność negocjacji i tworzenia wycen w zakresie spedycji;
  • Rzetelność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków;
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji biznesowych.

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjna podstawa + system premiowy + dodatki spedycyjne;
  • Pakiet medyczny;
  • Bogaty fundusz świadczeń socjalnych;
  • Możliwość darmowych dojazdów do pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputery, telefony komórkowe);
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6720