Technolog-Projektant

Dla naszego partnera, firmy realizującej projekty budowlano-instalacyjne, szukamy osoby na stanowisko:

Projektant-Technolog

Miejsce pracy: Śląsk

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych w ramach prowadzonych projektów usługowych związanych z obszarem ochrony i oczyszczania powietrza;
  • Zaangażowanie w przygotowywanie ofert, wycen i kosztorysów dla klientów;
  • Prowadzenie uzgodnień z klientem (także w języku angielskim) w zakresie dokumentacji oraz nadzorowanie zmian technicznych;
  • Udział w naradach, konferencjach;
  • Współpraca z zespołem i innymi działami firmy;
  • Praca stacjonarna w głównej siedzibie biura.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa min. 5 lat;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Zaawansowana znajomość środowiska CAD;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność dokonywania obliczeń procesowych;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

  • Stabilne, stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz liczne dodatki finansowe;
  • Premie projektowe;
  • Pakiet medyczny;
  • Współpracę ze świetnym zespołem inżynierów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

7001