Technolog

Tigura dla swojego Partnera – firmy oferującej innowacyjne rozwiązania technologiczne – poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Szczecin

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym pod kątem technologicznym zgodnie z ustalonymi warunkami i zasadami technologicznymi;
  • Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w tym także szkolenia i rozwój;
  • Realizacja celów produkcyjnych poprzez opracowanie i aktualizowanie planów produkcyjnych i zapewnienie jakości na każdym etapie procesu;
  • Usprawnianie procesu produkcyjnego poprzez wdrażanie własnych pomysłów, nowych technologii oraz modernizację rozwiązań technologicznych i eliminację zagrożeń;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i podejmowanie działań prewencyjnych;
  • Współpraca z firmami outsourcingowymi (automatyka, kontrola jakości);
  • Przygotowywanie raportów, statystyk, dokumentacji technicznej.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku technologa (lub zbliżonym) w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii chemicznej, procesowej lub technologii chemicznej;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z przemysłem chemicznym;
  • Umiejętność koordynowania zespołu, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
  • Wychodzenie z własną inicjatywą, pomysłowość, innowacyjność i umiejętność wdrażania zmian;
  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej.

  • Pracę nad innowacyjnym, niszowym projektem wspierającym działania ekologiczne;
  • Samodzielność w pracy oraz możliwość szybkiego awansu na wyższe szczeble w strukturze firmy;
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pewna stabilność zawodowa;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia
    i umiejętności;
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny;
  • Pracę w firmie o dobrych opiniach na rynku z dużym ukierunkowaniem na potrzeby swoich pracowników i przyjazną atmosferą;
  • Wsparcie ze strony przełożonych i możliwość „dogadania się” w wielu tematach.

Osoby zainteresowane zachęcamy do złożenia CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

6952