UX/UI Designer

Tigura dla swojego Partnera – firmy z branży dóbr luksusowych – poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

UX/UI DESIGNER

Miejsce pracy: Zielona Góra / zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie interfejsu graficznego w aplikacji webowej;
  • Opracowywanie kreatywnych rozwiązań graficznych;
  • Monitorowanie trendów UX/UI;
  • Wsparcie i ścisła współpraca z programistami;
  • Możliwa praca zdalna w 80% (raz w tygodniu w biurze w Zielonej Górze).

OCZEKIWANIA:

  • Min. 2-letnie doświadczenie komercyjne w obszarze UX/UI w branży E-commerce;
  • Bardzo dobra znajomość praktyk UX/UI;
  • Podejmowanie decyzji projektowych (w oparciu o dane i wyniki badań własnych) i umiejętność ich uzasadnienia;
  • Dobra i praktyczna znajomość programu Adobe XD lub pokrewnego;
  • Poczucie estetyki, dbałość o szczegóły;
  • Kreatywność, pomysłowość, analityczne i nieszablonowe myślenie;
  • Posiadanie portfolio projektowego.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 80%;
  • Możliwość rozwoju przy ciekawym i ambitnym projekcie;
  • Pracę w młodym, zgranym, pomocnym zespole;
  • Kartę sportową;
  • Elastyczność formy współpracy: UoP lub B2B.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

6918