WordPress Developer

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy tworzącej innowacyjne projekty w WordPress i Woocommerce, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: 100% zdalnie lub Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i rozwój autorskich stron i szablonów opartych o system WordPress i WooCommerce;
  • Optymalizacja i przebudowa istniejących rozwiązań klienckich.

OCZEKIWANIA:

  • Min. roczne doświadczenie komercyjne w tworzeniu szablonów / stron opartych o WordPress ORAZ WooCommerce;
  • Dobra znajomość HTML, CSS, JS, JQuery, PHP umożliwiająca samodzielne zaprogramowanie dowolnego szablonu WordPress / WooCommerce;
  • Mile widziana znajomość środowisk produkcyjnych Grunt/Webpack;
  • Mile widziana znajomość GIT, preprocesorów CSS;
  • Samodzielność w tworzeniu rozwiązań;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średno-zaawansowanym;

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 7.000 – 11.000 zł na B2B w zależności od doświadczenia;
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej lub z biura we Wrocławiu;
  • Stabilne i wspierające środowisko pracy;
  • Udział w interesujących i ciekawych projektach oraz realny wpływ na projekty rozwijane we firmie.

7787