Workload Automation Architekt/Lider

Dla naszego partnera – stabilnej, integratorskiej firmy IT specjalizującej się w rozwijaniu rozwiązań infrastrukturalnych i softwarowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Workload Automation Architekt / Lider

Miejsce pracy: Wrocław (lub Warszawa)

OPIS STANOWISKA:

  • Samodzielna instalacja i konfiguracja narzędzia AutomateNOW oraz późniejsza integracja z podstawowymi systemami (np. Linux, Windows);
  • Identyfikowanie problemów oraz proponowanie skutecznych rozwiązań na bazie oprogramowania z obszaru Workload Automation (w szczególności AutomateNOW) wraz z uzasadnieniem biznesowym;
  • Bieżąca współpraca z innymi specjalistami od specyficznych zagadnień, oraz, w razie potrzeby, samodzielne zgłębienie problemu oraz proponowanie najlepszego rozwiązania;
  • Wsparcie działu handlowego w procesach sprzedaży, uczestniczenie w spotkaniach, przygotowywanie ofert, szacowanie czasochłonności projektu oraz ryzyka merytorycznego, a także mentoring młodszych koleżanek i kolegów.

OCZEKIWANIA:

  • Praktyczna znajomość systemów z obszaru Workload Automation od strony wdrożeniowej bądź integracyjnej;
  • Szeroka wiedza z różnych obszarów IT, jak np. z zakresu baz danych, security, systemów operacyjnych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne – jako duży atut;
  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Praca w fantastycznym zespole ponad siedemdziesięciu inżynierów – prawdziwych pereł swojej branży;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, kontakt z ciekawymi technologiami i klientami;
  • Umowę o pracę oraz premie od zrealizowanych projektów;
  • Komputer i telefon z ciekawymi opcjami odkupienia;
  • Medicover, opcje ubezpieczenia grupowego i kart sportowych;
  • Samochód służbowy lub ekwiwalent (wg ustaleń).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6835